Skip links
Caseprom, UAB

Apie mūsų įmonę

Apie mus
01
Caseprom, UAB
Siūlome platų metalinių verslo dėžių asortimentą, skirtą įvairioms pramonės šakoms bei sandėliavimo ir transportavimo poreikiams.
5/5
Caseprom, UAB

laikosi aukštų kokybės standartų gaminant metalines dėžes. Naudojame tik patikimas ir patvarias medžiagas ir atliekame griežtus kokybės patikrinimus visuose gamybos etapuose, siekdami užtikrinti, kad mūsų dėžės atitiktų aukščiausius standartus.

Caseprom, UAB

Privalumai
metalinių dėžių naudojimas jūsų verslui

01

/ jėgos ir
apsauga

Metalinės dėžutės yra labai patvarios ir atsparios pažeidimams. Jie gali apsaugoti jūsų gaminį ar įrangą nuo smūgių, vibracijos, dulkių, drėgmės ir kitų nepalankių sąlygų.

02

/ Saugumas ir
saugumo

Metalinės dėžės užtikrina saugų prekių saugojimą ir transportavimą. Juose gali būti užrakinimo mechanizmai, apsaugantys nuo neteisėtos prieigos ir vagystės.

03

/ Patogumas

Metalinės dėžės dažniausiai turi rankenas, ratukus ar kitas patogias funkcijas, kad jas būtų lengviau perkelti ir tvarkyti. Tai sumažina fizinę darbuotojų naštą ir pagerina logistikos procesus.

04

/ Patvarumas

Metalinės dėžės pagamintos iš patvarių medžiagų, kurios užtikrina ilgą jų tarnavimo laiką. Tai sumažina nuolatinio pakavimo medžiagų ir taros keitimo išlaidas.

info@caseprom.com

Caseprom, UAB

Pranašumas

visose smulkmenose

Nuolat stengiamės tobulinti savo produktus ir gamybos procesus. Mes aktyviai tyrinėjame naujas technologijas, medžiagas ir metodus, siekdami pasiūlyti savo klientams pažangiausius sprendimus. Taip pat esame atviri klientų ir partnerių atsiliepimams.

Этот веб-сайт использует файлы cookie для улучшения вашего веб-интерфейса.
lt_LT
Explore
Drag